PGM Golf Zamahu Voznik Swing Voznik

Oznake: klub golf, praksa swing, vrečko pgm golf, pgm golf blazine, 1234yf, golf zamahu, črna golf klub, pgm golf uradni, golf trener, pgm golf bar.

modname=ckeditor

Značilnosti:

Ime:Golf zamahu stick

Zaporedna številka:HGB003

Teksturo materiala:Jekla pole

funkcija:Pravilno nihajna držo igralec,Swing ritem,Izboljšanje Swing Moč Batters

barva:A,B,C

dolžina:91 cm(A),85 cm(B),za 98,5 cm(C)

Uporablja seks:nevtralna/Moški in ženske

velikost:Enotno kodo

Primerna scena:športe na Prostem, kot so golf

A:Usposabljanje ritem in držo,

Predvsem prakso dajanja na palico、Spodnji vrstici、ritem konča,ritem žogo zveni v določenem položaju, preden mimo.,

To lahko izboljša razdalje in smeri igrati.

B:intenzivnost Treninga in držo,

Pomožne korektivne oprijem,Swing položaj,Ob istem času, je mogoče simulirati in preizkusite igranje na daljavo.

C:Dejanski boj,Celovito usposabljanje

Lahko igrate neposredno iz prakse tla.,Ob istem času, swing, se lahko prilagodijo in popravijo takoj.

podrobnosti:

1.Infrardeči letalo detektor,pozorni na swing letalo,nastaviti pravilni kota in swing držo

2.Fin-oblikovan ce oprijem,Držite roke na pravem mestu,Pomoč pri pravilnem oprijem držo

3.Magnetni Žogo Pomaga Zapestje Twist Pravilno,Nadzor swing hitrosti in ritma

4.Žogo glavo je omejeno plastično žogo,Gume med komponentami,Preprečevanje komponento, vpliv(A))

5.Štiri Razdalje Prestav,Ko spodnja ročica je dovolj močna,,Poslali"Štuk"zvok(B)

6.7 No. 1 Železniške se lahko vloži na mesto za praktično delovanje,,Izboljšanje Učinek in Raven Praksi(C)

• Blagovna Znamka: PGM
  • Izpeljani Seriji: Swing Trainer