Oznake: logitech miška brezžični, miške, M185, m570, Logitech, logitech m185, logitech miška, M720, raton mi, msi laser mouse brezžična.

Nato uporabite magnet način, da pokrivajo veliko osnovnih protiutež polje, magnetna sila je zelo dobro, ne skrbi, bo padel. 2.Simetrični krivulja design vam omogoča, da uporabite desno roko in levo roko, in vam omogoča, da se počutijo bolj udobno, kot dotik različico izkušnje, 3.USB sprejemnik kompakten, lahko ostanejo v računalnik vrata USB, enostaven za prevoz, s čimer se zmanjša možnost izgube, ko ni v uporabi, lahko tudi postavi v prostor za baterijo. *Sladka Nasveti 1.Članarino je logitech izdelka pogosto posodobitve izdelka slog, smo se končno slog izdelka boste prejeli, če so vaše ugovor z izdelku, si lahko ogledate nakupa izdelka, S / N, URL: https: // support.logitech.com.cn/zh_cn/home 2.Zaradi potrebe za izdelek in embalažo oziroma, upravljanje, nadzor in sledenje razlogov,Logitech izdelek S / N in P/ N na embalaži S/ N in P / N je običajno niso enaki, je običajen pojav * NI BATERIJA: Zaradi mednarodne logistikeomejitve, baterije mora biti odstranjena.Original Logitech M186 2.4 G Wireless Mouse Optical Ergonomska Brezžična USB 1000DPI Miši Nadgradili Iz M185 Z Drobno polje *Glavni Featrues: 1.Enostavno voziti, lahko shranite do 5 stojnicah DPI.in konfiguracijo 3 metode.Izdelek prejmete je brez baterije.Hkrati zagotoviti, da je izdelek v originalni Logitech, retail box embalaže. *Package: Logitech M186(Siva/Rdeča/Modra) Mano Sprejemnik Priročnik Prosimo, upoštevajte, preden bi: O Carinskih dajatev in Dajatev: * cena ne vključuje carinske dajatve. * Uvoznih dajatev in davkov, ki so kupca odgovornost.O Pošiljki: * na Splošno smo ladje, paket prek www.td-smartno.si Standardna Dostava.Vračilo & Repalcement & Garancija: * * Prosimo, da nas obvestite v roku 3 dni z jasne fotografije ali videa, če prejemu blaga s težavo. * Prosimo, vrnite nam v prvotno stanje blaga in pošiljanje Registriranih Postalfor zamenjave ali povračila, in nam sporočite številko za sledenje kmalu. * Bomo poskrbeli zamenjava ali proces nadomestila za vas takoj, ko smo potrdili vrnjeno Barva *Naši spletni strani predstavlja izdelek predmeti so tako blizu, da pravi barvo, vendar bodite drugačni luči in prikaz dejavnikov, obstaja določeno barvo.Povratne informacije * Naš uspeh je odvisen od vaše zadovoljstvo, zato vaše povratne informacije so zelo pomembne za nas. * Prosim, pustite 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.Hvala vam za vašo podporo . * Prosimo, obrnite na nas prvič, če naletite na težave, smo več kot zadovoljni, da delajo z vami, da rešiti vaše težave.

• Število Valjev: 1
  • DPI: 1000