Stanley 1 kos super trdoto 6,5 mm 8m izvijač ploščati sežgati glavo natančnost magnetni izvijači Nb-S2 legiranega jekla

Oznake: stainley, 2 pokal termovko, relea, prado dež, 10 cm fringe, stanley orodje, 30 Stopinj, stanley, black decker orodje, kaktus trinket.

*Pooblaščeni za Stanley(iz ZDA orodje blagovne znamke,od leta 1843).Vsi naši izdelki so odlične kakovosti in profesionalnega orodja.

*Spec.6.5 x45 pomeni nasveti:6.5 mm , valovna dolžina:45 mm(razen ročico)

*Material:NB-S2 legiranega jekla

* *Bi-materiala (PP+TPR)mehki ročaj zagotavlja odlično udobje *Nb-S2 material za gred,trdota do HRC56-60 *Magnetni rezilo s črno zdravljenje *Trikotnik oddelek ročaj je oblikovan za izboljšanje navora *Sestanek GB/T10635&QB/T2564 standard *Življenjska doba garancije( Stanley jamči, da je ta izdelek prvotnega kupca za njegove dobe koristnosti proti pomanjkljivosti v materialu in izdelavi.Ta OMEJENA DOŽIVLJENJSKA GARANCIJA ne krije izdelkov, ki so nepravilno uporablja, je zlorabil, spremeniti ali popraviti.Pomanjkljiva izdelkov bo treba zamenjati ali popraviti.) * Veleprodajno ceno je cenejši od trgovcev na drobno.Debelo min.količina je 2pcs/slog.Če skupaj bi catched dovolj količine,mi lahko pošlje blago vam za hitro komercialne kurirske in predplačniške tovornega za vas.Prosimo, kontaktirajte nas za več podrobnosti.

Pošiljke: ·

. Trgovina na drobno vrstnem redu: Kitajska Post Registriranih Air Mail ( 1 5-45 delovni dan z dostavno);

· Čas dostave je odvisen od destinacije in druge dejavnike, lahko traja do 15-45 delovnih dni.

Država

Čas Dostave

Delovnih Dni (ne vključuje počitnice)

>45

0.0%

39.9%

14.1%

Nasveti:Če jih potrebujete nujno, Prosimo, izberite EMS/DHL/UPS/TNT/FEDEX, shippment

Debelo naročila: EMS ali DHL (5-10 delovnih dni za dostavo),po tem, ko ste maded naročilo, se obrnite na nas za spreminjanje cen .

In glede na kupčeve potrebe, smo vam pripravili različne načine pošiljanja za vaše možnost, sledi kratek uvod, ki se pogosto uporablja način dostave.

Način Dostave

Uvod

Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus

Najbolj ekonomičen način dostave za naročila manj kot 5 evrov

Kitajska Post Registriranih Air Mail

Ekonomičen način dostave lahko doseže večina držav, čas dostave je 15-75 dni, večina paketov je mogoče slediti.Naročil je manj kot 2 kg.Če je skupna masa nad 2 kg.Morate izbrati drugo kurirsko podjetje.Za več podrobnosti,pls obrnite na nas.

Singapur Post

Drugo Ekonomičen način dostave, malo dražje kot Kitajska Post Registriranih Air Mail, vendar reach na Bližnjem Vzhodu in v Južni Ameriki bolj hitro in stabilno, dobavni rok je približno 10-60 dni, večina paketov je mogoče slediti.

EMS / e-EMS / DHL/FEDEX/UPS

Standardni komercialni kurirske storitve, ki lahko dosežejo večini držav, vendar je tovorni je dražji od air mail, ki je Primerna za na debelo.čas dostave je o 7-15 dni.Parcele se jim lahko sledi.

Politika Vračanja:

Zagotavljamo vam, vaše nič tveganja nakup izkušnje tukaj.

Če izdelek nima kakovost problem, Brezplačna dostava za izmenjavo ali polno nadomestilo!!

Kakorkoli že,kakršno koli vprašanje,ne oklevajte, da nas kontaktirate!!

Plačilo:

Sprejemamo alipay tukaj.

Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

Druge Politike:

. Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.

· Vsa sporočila bomo odgovorili v roku 1 delovnega dne.Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim ponovno pošljete email in bomo odgovor, da boste čim prej.

Resen Kupec, Le!Prosimo, kraj ponudbo le, če se strinjate z vsemi pogoji.

Pogosta VPRAŠANJA:

· V :Kako lahko plačam za svoj nakup?

A: sprejemamo naslednje plačilne metode: cridet kartice; T/T;western union;Depozitni,Paypal.

· V: Koliko stane, da se ladja v moji državi?

A:Paket manj kot 2 Kg

· V: ali Je katero koli Številko za sledenje za moj predmet?

A:Da,lahko preverite na parceli stanje.

· Vprašanje: ali obstajajo kakršne koli informacije o sledenju za moj predmet?

. Pod 4-načini brez sledenje podatkov:

Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus

Cainiao Super Gospodarstvo

Correos Gospodarstvo

Prodajalca Način Dostave

. Ravnovesje z sledenje podatkov

· V: ali je ta izdelek prišel z drobno paket?

O: Smo zapisali, pakiranje podrobnosti o opisu vsakega izdelka, prosimo preverite, hvala vam!

• Vijak Velikost Glave: 6.5 mm 8 mm
  • Značilnosti: non-slip
  • Magnetni: Da,
  • Material: Nb-S2 legiranega jekla