2020 Nove Ženske Camisole Vrhu Nesreča Pero Korejski Modni Visoke Kakovosti Pridelka Vrh Nedrček Bustier Nočni Klub Stranka Vrhovi Tank

Oznake: vrhovi bele žene 2020, pero nesreča, bustier, bustier vrh, kratek rokav crop zgornji deli oblacil ženske 2020, mehko camisole vrh, modrc korejski, rastlinske krzna, pero majica, vrh viskoza.

Tabela velikosti

Opombe

Prosimo, bodite pozorni , Ta slog je najnovejši prvotni načrt slog 1.Morda 1-3cm napake, to je normalno pheomenon.prosimo za razumevanje. 2.Vse velikosti je za realne predmete.Prosimo, preverite velikost grafikona resno, preden boste oddati naročila. 3.Vse velikosti uint je centimeter(cm), prosimo, comfirm preden postavite naročila. 4.Barva razlika problem :ne bo samo malo barva razlika zaradi različnih monitorjev in svetlobe,prosimo za razumevanje tega, najlepša hvala.prosimo, kontaktirajte nas, če vse questio 5.Če niste prepričani o velikosti ,prosimo, povejte mi svoje otroške velikosti ,jaz vam bom dal najboljši nasvet.

Model show

odlična kakovost diamond beading design če vam je všeč, ti slogi pelase povej mi kmalu smo tovarni.izdelek je in jih pošiljate hitreje .ne debelo in dropshiping

Pošiljko

Mi bo poslal kmalu in preverite najprej, preden ga pošlje .delamo tudi dropshipping in ne na debelo če ste vzeli več 8 kosov eno uro , bomo jih poslali s hitro pošiljko najboljše želje.

• Blagovna Znamka: vinieer
  • Vrhovi Tip: Camis