2019 Nove Chelsea čevlji Velika Velikost 33-43 Kača Pu Usnje Konicami Prstov Zip Visoke Pete, Čevlji Ženska Športna Pomlad Jesen Gleženj škornji

Oznake: ox vrečko otroci, mira magpul, komplet yfm700r, obliž diana, dacia vrata, pickup 80 mm, maska varati, mario ogrinjala, led starosti mama.

Dostava

1:Pred odpremo, bomo preverili izdelek previdno!

2:da bi olajšali prevoz ,embalaža je plastično vrečko ,ni shoebox !

3:O Rusiji Dostava: Prosimo, da nam vaše ime in priimek !

4:običajno Elementi bodo odposlana v roku 24 ur po tem, ko smo potrdite plačilo.

5:da bi vam bolje nakupovanje izkušenj, Prosimo, izberite želen način dostave pred naročilom, je potrebno 20~60 delovnih dni za prihod z Air Mail, običajno in traja 16~35 delovnih dni za www.td-smartno.si Standard.

Za prevzem dobavni rok v 60 dneh,Brazilija 90 dni.

6:Včasih bi bilo več, ker je slabo vreme, izguba časa v carinjenje.Zato prosim, počakajte potrpežljivo, če ne prejmete vaš element na čas.Če ne boste prejeli, s tem pa v roku trideset dni, se, prosimo, obrnite na nas in potem bom lažje spremljanje to.

Politika Vračanja

Samo okvarjeni izdelek bo na voljo exchange.

Stik Z Nami

1:Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pomoč, vas prosimo, da nas kontaktirate!Hvala !

2:ne Bomo poskušali odgovoriti v najkrajšem možnem času.vendar prosimo, dovolite zakasnitev odziva, za ne~času poslovanja.bomo z veseljem odgovorili na vsa vprašanja, ki jih morda imate, zato vas prosimo, da stik z mano.

Hvala za vašo podporo !

Pogosta VPRAŠANJA

Q:ali obstaja Številko za sledenje za moj predmet?

A: Da, smo ladjo, da vsak s svojo Številko za Sledenje, in si lahko ogledate pošiljko staus na ustrezni spletni strani.

Q:sem prodajalca,rad bi, da nakup več kosov vaš element, kaj je veleprodajno ceno?

A: Zdravo,hvala za vaše vprašanje, če bi želeli, da kupujejo velike količine, prosimo, pošljite e-pošto na nas, vam bomo najboljšo ceno, hvala!

Povratne informacije

1:Vaše mnenje je zelo pomembno za nas, si vzemite nekaj sekund, da pustite veliko povratnih informacij, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, najlepša hvala !!

2:vedno Smo vam odlično kakovost.Preferencialne cene najbolj pravočasne storitve.100% zadovoljstvo.

3: Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom nevtralno(3 zvezdice) ali negativno(1~2 zvezdice) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši problem in dopust vam srečno nakupovanje razpoloženje tukaj.Hvala!

Kupci, ki kažejo

Če vam je všeč naš izdelek, lahko kažejo vašo fotografijo v povratnih~

Kontaktirali vas bomo in potem kažejo vaše fotografije na izdelku domača stran ^_^!

• is_handmade: Da,
  • Postavka Vrsta: Čevlji
  • Boot Višina: GLEŽENJ
  • Številka Modela: [email protected]@12500870