5x Hepa filter & 5x Goba Filtri zamenjava za ilife A4s A6 A4 A40 A8 Polaris PVCR 0726w sesalnik filter dodatna oprema

Oznake: filter hepa, 360 s7 pro, roomba, narwal robot, auto mop, fc5830, ilife za nadomestne dele, hepa kitfort, dibea, fan ilife v3s.

5x HEPA filter & 5x Goba Filtri zamenjave za ilife A4s A6 A4 A40 prahu, čiščenje, filter za sesalnik dodatki

Značilnost: Dober izdelek!100% Kakovost Zagotovljena !!

Sesalnik filter za ilife A4 A4s A6 za Polaris PVCR 0726w 0826 velikost:135X50X8mm Očisti zrak.Adsorpcije bakterije, glive, prah, Pogosto zamenjajte filter, da bi notranji zrak bolj svež Filter in res, hepa filter ujame 99.97% alergenov Filter pomaga zmanjšati gospodinjski vonj Res HEPA Filter ujame 99.97% prahu in alergenov kot majhne kot za 0,3 mikronov, kot so gospodinjstvo prah, hišne prhljaj, sporami plesni in cvetni prah rastlin .Fit modle: za chuwi ilife A4 A4s A6 za Polaris PVCR 0726w 0826

Paket Vključuje: 5*HEPA filter+5*Goba Filtri za ilife A4 A4s A6 A8 A40 za Polaris PVCR 0726w 0826

Izdelkov Kažejo:

Plačilo

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.O ladijski 1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo. 5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 6. Če še niste prejeli pošiljko v roku, prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank! 7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo. 8. Smo prodajalec ni odgovoren uvoznih dajatev, kupec je odgovoren za to.Vse spore, ki jih povzroča to je nesmiselno. 9. BR kupec, prosimo, navedite cpf ali cnpj, bo bolje za vas, da se je bolj hitro.hvala za Vrnitev in Nadomestila 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.td-smartno.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.O povratnih informacij Smo vzdržujejo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

• Kakovost: 100% popolnoma nova in visoke kakovosti
  • Količina: 5sets filter za Polaris PVCR 0726w 0826
  • Dostava: Brezplačna Dostava
  • Vakuumski Del Vrsta: Filtri
  • Številka Modela: za ilife A6 A4 življenje A4s
  • Blagovna Znamka: Ruansan
  • Vrsta: Sesalnik Za Dodatno Opremo
  • Združljiv z: za ilife A6 A4 življenje A4s

Всё как в описании..... к моему пылисосику подошли идеально) С продавцом не общалась не было необходимости.

Pretty Girl134 (2020-08-29)

The filters were several mm larger than the native ones, but they managed to squeeze into the vacuum cleaner. Over time, I hope they will.

Nagy Troger (2020-09-29)

The order came in 12 days, at Polaris 0726 came up. Came filters with a foam insert.

Www Jabon333 (2020-10-22)