NOVO Hihg natančnost 10pcs KR22 CF10 skladbo iglo valjčni ležaj, Stud Tip Cam Sledilec Valjčni Ležaji krivulja valjčni ležaji

Oznake: igle za kavo, igle track hlače velikosti, andis cam sledilec, cam sledilec ina, izbira cam sledilec, cam roller, black ženske progi, ležaj cam sledilec, medved, cam sledite.

100% popolnoma nova in visoke kakovosti

Prosimo, upoštevajte, pred nakupom : Slika samo kot referenca.dejansko dobavljeno blago prevlada !

Tip : Stud tip cam sledilec valjčni ležaji

Številka modela : KR22 / CF10

Vrtina velikost : 10 mm

Zunanji premer : 22 mm

Package vsebina : 10pcs CF10 ležaj

Dostava Ladjo v ZDA:7-15 dni Ladje drugih držav:15-35days Opomba:Brazilija/ Rusija /Ukrajina Bo trajalo veliko dlje, kot iz drugih držav,tako vračila čas je do 60 dni.Element z biti poslani v 48hours po polni prejemu plačila Bomo ladja vaše naročila prek Registriranih Air Mail (vključno s številko za sledenje) na Kitajskem Post Air Mail.

Politika glede vračil 100% Donosnosti, - Garancijo v 30 dneh sprejemamo vrne za exchange ali vračilo kupnine v roku 30 dni od elementov dostave.Izdelki morajo biti v svoje prvotno stanje, ne nosite, ali spremenjeni.Ne bomo povračilo povratni prevoz.

Povratne informacije, Ko ste prejeli vaše element, prosim, pustite povratne informacije za nas, saj bo to, da nas obvesti, da ste prejeli vaše predmete.Smo res potrebujejo vašo pozitivne povratne informacije in 5 Zvezdicami ocen po tem, ko ste prejeli vaše naročilo, vam bo dal pozitivne povratne informacije.Vaše zadovoljstvo je najbolj pomembno za nas.Če imate težave, ali vprašanje v zvezi s transakcijo, se obrnite na nas pred odhodom vse vrste povratne informacije.In nam dajejo možnost, da se razumno popravi v razumnem količino časa, ne glede na vaše vprašanje lahko.Negativne povratne informacije, ne reši ničesar.Vedno smo pripravljeni delati stvari.Zato vas prosimo, da nas kontaktirate.

Storitve za stranke Smo tukaj, da vam pomaga z vašim izdelkom vprašanja, stanje naloga in se vrne.Naša zaveza, da vas je, da sprejmete e-pošti v roku 24 ur, vikend v roku 48 ur.Pošljite nam e-pošto z kakršna koli vprašanja, boste morda.

Pogoji Prodaje Uvoznih dajatev,davkov in chargee niso vključeni v ceno dostava ali polnjenje.Tam so stroški kupec\ \ 's responsibity Prosimo, preverite pri vaši državi\ \ 's carinskega urada, da ugotovi, kaj ti dodatni stroški bodo pred nakupom.Smo ponavadi znamke blaga, za nizko ceno na carinski deklaraciji in se trudimo, da vam pomaga zmanjšati ali preprečiti GST ali V. A. T. ali druge uvozne dajatve,vendar smo lahko\ \ 't guarance št davek obračunati, kot je odvisna od države\ \ 's politiko

Kupci zahteve:

Bomo skrbno preverite vse izdelke pred odpremo, ko ste prejeli blago, če se pojavijo kakovosti problem, se nemudoma obrnite na nas.Če obstajajo drugi razlogi za vrnitev blaga, stroške pošiljanja krije kupec

Vse se vrne, mora biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog, vrnitev vaše naročilo ID

• kraj izvora: Celinska Kitajska
  • Vrsta: Iglo