Koralni Žamet Računalniku Stol Talna Obloga Morske Želve, Hobotnice Natisnjena Krog Preproga za Otroke Spalnica Igrajo Šotor Področju Preprogo

Oznake: plaža odejo pesek, stol mat, italijanski kravato, preproga pregleden, preproga krog, koralni lupini, preproga otroško sobo, preproga otrok, preproga morje, dekor morja lupine.

Ime Izdelka : Tiskano Krog Preprogo

Velikost: Premer 60 cm/Premer 80 cm/Premer 100 cm/Premer 120 cm /Premer 150 cm pribl.

Material: 100% Poliester + Anti-slip Gumo

Slog : Cartoon Zajec, Kot je prikazano sliko

Debelina: 1.0 cm

Značaj : Močan absorpcije vode, ne plava lase,Non-slip design,Dihanje

Uporaba: Jedilnica, hodnik, dnevna soba, konferenčna dvorana, veža, študija soba, kopalnica, predsoba, spalnica, kuhinja .

Package vključeni: 1PC Krog Preprogo

Bomo ladja vaše naročila v 1-3business dni ( po vaše naročilo je količina ) po plačilu .

Zagotoviti vse vrste prevozov metoda za različne države.Če želite določiti način dostave , prosimo, bodite ladijskega stroškov .Spodaj je ocena hitrost dostave za vašo referenco, hvala !

Če vaše naročilo vrednost presega US $200 , vam bomo ponudili brezplačno DHL ,Fedex, ali Aramex koli hitra dostava storitev .

Prosimo, upoštevajte,: Moški naredil napake, ni zagotovljeno , kot so poškodbe po uporabi vode demage in tako naprej .Če ne boste zadovoljni z vašo postavke , si lahko izmenjujete element , ampak kupec je odgovoren za vse nadaljnje poštnine.Če želite izmenjavo poškodovano ali nepravilno dostava elemente , lahko naredite to :

1. korak)E-mail, da nas v 7working dni ali klepet z nami za Trgovino Manager

2. korak)Pošiljanje fotografij, da nas o težavah, predmetov ali kaj drugega podrobnosti

3. korak)se Vrnete elemente, ki nam s številko za sledenje , potem bomo dostave v desno tipko predmet, da boste takoj .Če zamenjava ni na voljo , nato pa celotno vračilo bodo izdani z originalno način plačila .

Vašo podporo in zaupanje je največja spodbuda za nas : Če ste zadovoljni z našimi elementov in storitev , vljudno prosim oglejte minut, da pustite pozitivne povratne informacije s 5 zvezdicami , z veseljem bomo storiti enako za vas, Če ste nezadovoljni z našo elementov in storitev , se, prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, da bi dobili boljšo rešitev, preden pustite negativne povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da vam beest storitev .

Lahko nas kontaktirate po pusti sporočilo na www.td-smartno.si ali nam pišite ; Naš urnik dela :

Enota Članice : PM6:00~AM3:00

Ruske Federacije AM5:00~PM2:00

UK AM1:00~AM10:00

Nemčija /Frence/ Španija AM2:00~AM10:00

Brazilija PM10:00~AM7:00

Avstralija AM12:00~PM8:00

3. Bomo odgovori e-pošte ali sporočilu, v roku 24 ur na delovnih dneh , 36hours na vikend

• Blagovna Znamka: HZTRXUN
  • Pranje Slog: Ročno Pranje