Ženske Povoj Jumpsuits Priložnostne Bombaža, Jeansa Bodycon Jumpsuit Kombinezon Ženske Trakov, igralne obleke Čipke Ulične Jumpsuit igralne obleke

Oznake: denim jumpsuit ženska, denim splošno ženske, Jean Jumpsuit, za splošno ženske, denim playsuit, womens hlače hlače, denim jumpsuit ženske, denim jumpsuit, enota womens hlače, jean skakalec.

Opomba:

Stretch meritev, ki jih je človek, Napake dovoljeno, 2-4 cm.(1 cm = 0.39-palčni)

Če imate kakršna koli vprašanja o velikosti, ali ne vem,kako izbrati, prosimo, obrnite na nas.Zaradi različnih monitorjev in svetlobne pogoje, barve pa se lahko rahlo razlikujejo od navedenih fotografije.

Drugih modelih in barvah, ki so potrebni , dobrodošli, da prilagodite , vas prosimo, da nas kontaktirate .

DOSTAVA NASVETI:

1.Čas dobave:potrebujemo 2-5 delovnih dni za pripravo vaše naročilo zaradi naših številnih naročil vsak dan.

2.Poskrbite, da boste poslali pravilen naslov za dostavo in telefonsko.Vsi predmeti, ki bodo dobavljeni le, če je naslov za dostavo, ki ste jih.

POVRATNE informacije:

1.Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic .Z dolgimi pozitivne povratne informacije in kupca kažejo ,vam bomo $1 ali darilo .Smo tudi veseli, če ga lahko delimo elemente na INS in facebook , izročiti vaš zaslona do nas, vam bomo $2 preveč.

2.Če imate kakršne koli težave z naših izdelkih ali storitvah, vas prosimo, da contactus najprej, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

PRODAJALEC NASVETI:

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo, vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja le 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne bo pustil informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parcele?lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje www.17track.net (Kopirati brskalnika, da odprete)

• Številka Modela: Ženske Bodycon Jumpsuits
  • Dolžina: Ankle-Length Pants