HuooNew Fit Prvotni Čar Zapestnico Pandora 925 Sterling Srebro Roza Emajl Cocktail Vino Pokal CZ Noge Obesek, Kar Berloque

Oznake: pandora 925 sterling srebro pepelka, pandora 925 izvora, nastavite čare pandora 925, 925 troll, pandora rose, apple pandora disney, pandora, guam pandora čar, pandora cherubs čare srebro 925, nebesno pandora čar.

1.O Kitajski Post Navadne Majhne Paketni Plus.Dostava Metoda lahko pomaga rešiti vaš Ladijski promet Pristojbina o $2(pod $4.99 reda),je samo ena različne :China Post Navadne Majhne Paketni Plus ne bo sledenje informtaion,prosimo, poznati in razumeti. 2.O Kitajski Post Registriranih Air Mail,To Dostava imajo Sledenje Informacije,se Boste Morda Morali Plačati Za Ladijskega Stroškov. 3.O dobavni rok:na Splošno lahko rečemo,Da potrebujemo 10 ~60 dni, da pridejo vaš tukaj za večino držav(Razen Brazilije). 4.Če želite, da bi dobili paket v najkrajšem možnem času,Boste lahko tudi izberete drug Način Dostave(na primer DHL ali EMS).Vendar pa morate plačati, ladijski promet pristojbina. 1.Ko se vaš paket je na poti ,prosimo, bodite potrpežljivi, čakati je . 2.Ko je izdelek, ki ste ga prejeli od nas ima kakovost okvare,barva razlika , škodo ali druge zahteve ,se lahko obrnete na nas .Mi vam bo dala najboljšo rešitev.

1.Če ste zadovoljni z našimi predmet in storitev,Prosim, pustite nas petimi zvezdicami povratne informacije z lepo sliko ,bomo appreaciated z njim . 2.Kakršne koli težave,se obrnite na nas, preden pustite nas negativne povratne informacije,,, Bomo poskušali naši moči, da reši problem .

• Številka Modela: HN0578
  • Kovine Tipa: 925 Funt Iver
  • Element Teža: 1.95G
  • Glavni Kamen: Cirkon