Novo Dekle Messenger Vrečke s Pošteno Žogo Tassel Mode PU Usnje, usnjeni Torbici za Ženske Ženski Ramo Torbe, Ženske Stranka Torbice

Oznake: vrečko specializiranimi za umetno krzno, mint pu usnje vreča, mladi žoga torba, torba ženske, vrečko z trn, ženske torbe, ženske torbice crossbody rami, vrečko rami, vedro vreča ženske stranka, guess vrečko, usnjene torbice graviranje.

35343 Vroče Prodaja

Opis:

100% Nova blagovna znamka z visoko kakovostjo.

Material:PU

Barva:Kot prikazano sliko, 5 barv so na voljo za vas, da izberete.

Funkcija:Torbici/Torba/Messenger Bag/Crossbody Vrečko

Velikost:22*11*18 cm() / Ramenski trak:125 cm(1 palec=2.54 cm)

Package : 1Pcs

Opozorilo:

1.Je morda nekoliko razlika v barvi, zaradi računalnik, nastavitve zaslona.

2.Z razliko metoda merjenja, prosimo, dovolite 1-3cm v velikosti odklon (1 cm=0.39 palca).Hvala za razumevanje!

Kupec povratne informacije

Prikaz izdelka

O Plačilu

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

O Pošiljki

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

Vrnitev & Vračilo

1. Pišite nam, če ne boste prejeli, vaš paket presegla 30 delovnih dni izključuje vikendi in prazniki.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

2. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

O Jamstvu

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

O Povratne Informacije

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi

• Številka Modela: NL844053
  • Glavni Material: PU
  • Dekoracijo: Tassel
  • Priložnosti: Vsestranski
  • Notranjost: Notranja Reža Za Žep
  • Oblika: Vedro
  • Slog: Moda
  • Paket: 1 KOS
  • Trdoto: MEHKO
  • Obloge Materiala: Poliester
  • Spol: ŽENSKE
  • Postavka Vrsta: Torbice
  • Zapiranje Tip: zadrgo
  • Torbice Tip: Vrečke Ramo
  • Zunanjost: NOBEN
  • Vzorec Tipa: Trdna
  • Število Ročaji/Trakov: Enotni
  • Vrste vrečke: Ramenski & Crossbody Vrečke

Very happy. The bag is small, neat, without sticking out threads and foreign smells, all as in the description. In the Udmurtia Republic came in 8 days

Lopatina L (2020-10-27)

Nice handbag. I thought the material of the product will be denser. If you wear for a handle, and not over your shoulder, then the handles will not last for a long time.

Allanantolijao (2020-11-23)

Very nice bag. Conform to the picture. My 10 year old daughter is delighted