Modna Unisex Kuhanje Predpasnik za Kuhinjski Predpasnik Za Ženske Moški Kuhar, Natakar Cafe, Trgovina BBQ Frizer orodja Denim Predpasniki 35

Oznake: predpasnik natakar, predpasnik kuhar, predpasnik cvetličarna, da predpasniki, predpasnik dela, poli predpasniki, predpasnik kuhinja, leto predpasniki, denim trgovina predpasnik, logotip predpasniki.

Značilnosti: Predpasnik tkanine: 65% bombaž, 35% poliester, debel retro denim tkanine Občutljivo večnamensko žepi - velik prostor za shranjevanje vaših pomembnih pripomočkov robov predpasnik so ojačani in vozlane, ki je bolj vzdržljiv Dobre kakovosti denim tkanine - prilega telesu-idealen za moške in ženske Široka Uporaba: za strokovno in komercialno uporabo.frizerski predpasnik,lase stilist predpasnik, slikarji, predpasnik,stilist predpasnik,žar predpasnik, žar predpasnik, bbq predpasnik, težka kuhinjski predpasnik, kuhamo predpasnik, kuhar predpasnik, strokovno predpasnik, strežnik predpasnik, natakar je predpasnik, natakarica predpasnik, na žaru predpasnik, restavracija predpasnik, peki predpasnik, barista predpasnik, mesar predpasnik, umetnik predpasnik, brewer predpasnik, moški predpasnik, ženski predpasnik prevelik predpasnik za žar mojster, delavska

Opis:

Material:65% bombaž, 35% poliester

Velikost:71*65 cm/28*25.5"

Barva:barva

Slog:Sodobno / Koreja Slog

Pranje Slog:Pralni stroj

Package Seznam: 1*Denim Predpasniki

Opombe:

1.Zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek, dejanske barve artikla se lahko nekoliko razlikuje od barve, je pokazala na slike.Hvala!

2.Prosimo, dovolite 1-3cm merjenje odstopanja zaradi ročnega merjenja.

Plačilo:

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.Da bo samodejno ugasnil v kupcu, ki ni plačal po 20 dni.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

Shippment:

1) DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2) Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3) Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4) slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5) STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6) Če je niste dobili vašo pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7) Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

Vrnitev & Vračilo:

1.Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2.Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3.Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.td-smartno.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4.Spodaj položaj ne podpira politiko nadomestila:

1) Stranke naloži narobe izdelkov.

2) Izdelki poškodovani umetno stranke,

3) Deli manjkajo za stranke

Povratne informacije:

1.Kupec je zgodnje potrditev, bodo zelo cenjeni po prejemu artiklov.

2.Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša podjetja je razvoj, ki smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.To bo vzemite si 1 minuto,vendar je to 1 minuto je zelo pomembno, pomembno za nas.

3.Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Delali bomo z vami, da reši nobenih težav, dokler se boste zadovoljni z nami.Hvala vam za vaše razumevanje!

4. Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.td-smartno.si!

• Vrsta: Hlače z oprsnikom
  • Slog: Korejski