Otrok Šotor Hiši Prenosni Princesa Grad 123*116 cm Prisotna Visi Zastava Otrok Teepee Šotor Igrajo Šotor Božično Darilo za Rojstni dan

Oznake: glamp šotor, krat stranka šotor, diys otroci šotor, iglu šotor, wigwam, tabor zunanji šotor, jasno dome šotor, nemško zastavo, 3d zavese, otrok šotor.

Prenosni Otroci Visijo Zastave Teepee Šotor Princesa Grad Baby Otroci, Zaprtih Prostorih, Na Prostem Igrati Igre Hiša Božično Darilo Za Rojstni Dan

Značilnosti:

Okolju prijazni materiali, simulacije in modeliranja.

Priročno shranjevanje, bogate barve, nestrupeno tiskanje.

Dihanje okno načrtovanje, vzdrževanje kroženje zraka, ko se vaši otroci igrajo v njej.

A: Specifikacija:

Material: Poliester Krpo

Velikost: 116 X 123cm/45.67 X 48.43"

Barva: Kot Prikazano

Starost: 1Y+

Pakiranje: Poliester Torbica

Izdelek Dodatki: Brez Nosilec

B: Šotor dimenzije: žogo bazen :120cm*82 cm*58 cm baby šotor:95 cm*90cm*90 cm Plinovod Plazil:105 cm*46 cm

Opozorilo:

1. Hranite izdelek stran od ognja in vira visoki toplotni vir napajanja, tako, da ne povzroča gorenja.

2. S jeklen obroč notranji, ki bo odklonijo off, če se uporablja.Otroci naj ga uporabljajo pod nadzorom in vodstvom odraslih.

3. Ne postavljajte težkih predmetov na izdelku.Prosimo, ne uporabljajte, kadar jeklen obroč je izpostavljena.

4. Prosimo, da stran embalaže in opreme v času, da bi se izognili otroci od zadušitve, ko je igral.

Opombe:

1. Zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek, dejanske barve artikla se lahko nekoliko razlikuje od barve, je pokazala na slike.Hvala!

2. Prosimo, dovolite 1-3 mm merilni pogrešek zaradi ročnega merjenja.

1 X Otroci Teepee Šotor

[relateproductdetail/] 1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če niste prejeli vašega naročila po 30 dneh od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO kupnino ALI ZAMENJAVO za vas.NI IZJEM!

Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.td-smartno.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA ELEMENTE S

VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.td-smartno.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

• Vrsta: šotor
  • Certificiranje: NOBEN