2PCS Nastavite Obleka ženske modne Dame Oblačenja za Ženske Sexy Klub Stranka Korzet Pasu Telo Oblikovalec Obleko Dame Trdna, Suha Elegantno

Oznake: ženska obleka, korzet z obleko, korzet moda, moda za ženske, obleko hiša cb, Set, cheongsam obleke, obleko tip bustier, vroče savne, korzet ženska.

•prosimo, dovolite 1-2 cm, razlikuje zaradi ročnega merjenja, hvala

POVRATNE informacije

Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic za podrobno oceno vašega naročila.Ko ste nam kažejo screenshot tako 5 zvezdic, vam bomo POPUST za vaš naslednji naročila.Če ne boste zadovoljni z našimi porducts, pls obrnite na nas pred pusti negativne povratne informacije, ali pa podrobno oceno.Zagotavljamo vam, da bomo 100% slove vsak problem za vas.Če imate kakršna koli vprašanja, plaese vas prosimo, da nas kontaktirate.Veseli smo, da vam pomaga rešiti to.PLAČILA sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova plačila.DOSTAVA nudimo brezplačno dostavo po vsem svetu, ki jih na Kitajskem post in www.td-smartno.si Standardna Dostava Moramo 1-3 delovnih dni za pripravo vaše naročilo glede na naših številnih naročil vsak dan.VRNITEV Če imate kakršno koli vprašanje v zvezi s politiko vračanja, vas prosimo, da nas kontaktirate!Če je izdelek poškodovan ali drugi problem ki jih dobavitelja, ga lahko vrnete izdelek, da nas v svoje prvotno stanje za vračilo ali exchange.Prosimo, kontaktirajte nas za podrobnosti samo v 7 dneh po tem, ko dobite paket.

• Dekoracijo: NOBEN
  • Rokav Slog: Redni