2 Kos Modre Ženske, Ženske po Meri Poslovnih Urad Tuxedos Mati Nevesta Obleke, Ženske Formalno Večer Poroke Jopič

Oznake: formalna obleka ženske, šifon mati neveste obleko z jakno, festivak poroko gost, femal obleko, business casual obleko, Obleko, moški jopičem, ženski jopičem, mati neveste hlačni kostim, večer jumbsuit sopihanje obleke.

Spoštovani Kupci:

Dobrodošli v naši spletni trgovini!Želim vam prijetno nakupovanje čas ! ! ! 1. Velikost: To je Azijski velikosti.Prosimo, izberite velikost glede na našo velikost obliki. 2. Barva: Različni računalniški zaslon lahko prikaže različne barve, tudi če je iste barve.Zato vas prosimo, da omogočajo smiselno barva razlika. 3. Povratne informacije so za nas zelo pomembno, vljudno prosim, da nam 5 zvezdic pozitivne povratne informacije.Če izpolnjujete vse težave,vas prosimo, poskusite, da nas kontaktirate,mi smo z veseljem pomagali reševanje težav 4. Bomo ladja iz parceli v 7 dneh po plačilu. 5.Vrh Kakovosti: naše element z blagovno znamko, in najvišje kakovosti, zagotavljajo vaše zadovoljstvo. 6.Drop Shipping & Debelo: nudimo spusti dostava in trgovina, dobrodošli, da nas kontaktirate.

Izdelek Kažejo:

Velikost Grafikona:

Prosimo, izpolnite naslednji info in ga poslali k nam, ko oddate naročilo. 1.Izrez =___CM ali palcev 2.Z ramo ob rami =____CM ali palcev 3.Roko Dolžina = ____CM ali palcev 4.Armhole= ____CM ali palcev 5.Hlačnice = ____CM ali palcev 6.Prsi =____CM ali palcev 7.Trebuh=____CM ali palcev 8.Pas =_____CM ali palcev (od vrha glave do tal brez čevljev) 9.Boki= _____CM ali palcev 10.Oblačila Dolžina =______ 11.Hlače Dolžina= _____ CM ali palcev 12.Stegno=_______CM ali palcev 13.Višina=_______CM ali palcev 14.Obleke Color =_______(kot na sliki kažejo, barvo ali barvo izbrati ,Sklic naše barve grafikon) 15.Vaša Kontaktna Telefonska Številka:(je treba) _____ 16.Potrebujete obleke na zadnji datum dobave ____

Barvna Karta:

Čas Dostave:

Standardni Dobavni Rok Dobavni rok - 8 - 12 dni Express Dostava Čas Čas dostave - 5 - 7 dni

Opomba:

1.Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi. 2.Kako lahko sledenje moje parecl?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) 3.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in bomo lahko pomaga vam, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Politika Vračanja:

(1)Donosnost Prosimo, pišite nam v roku 48 ur po prejemu element.Vrne element, ki mora biti v brezhibnem stanju.Vrnitev stroški poštnine bo kupca odgovornost. (2)Vračilo Celotno Vračilo:Če niste zadovoljni s predmeti, potem lahko pošljemo nazaj za polno nadomestilo.Sprejmemo samo lokalni pošti,pls ne ladjo nazaj za komercialne express,kot so DHL,FEDEX,TNT in tako naprej.Delno Nadomestilo:mi lahko dal tudi delno vračilo kupnine,potem lahko hranite na predmet.ni potrebe, da se ladja nazaj.

Povratne informacije:

1) upamo, da boste zadovoljni z nakupom od nas. 2), Saj vaše mnenje je zelo pomembno, da so naši poslovni razvoj, smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo. 3), Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, če imate kakršnakoli vprašanja ali skrbi, pred ali po nakupu.Zavezujemo se, da bomo vaše 100% zadovoljstvo.Če ne boste zadovoljni, vas prosimo, da nam sporočite,, bomo poskušali naši moči, da odpravite težave za vas.

• Zapiranje Tip: Beloprsi Singl
  • Sopihanje Zapiranje Tip: Zadrgo Letenje
  • Ovratnik: Zavoj navzdol Ovratnik
  • Material: Poliester
  • Številka Modela: WXX07243
  • Rokav Dolžina(cm): Polno
  • Spol: ŽENSKE
  • Starost: Starosti 18-35 Let
  • Postavka Vrsta: Sopihanje Obleke
  • Oblačila Dolžina: Redni
  • Sestava Materiala: serge
  • Slog: Formalno

The costume is gorgeous! Very satisfied! :) Contacted the seller, asked to sew on my parameters 95 | 82 | 105 very quickly sent the parcel, in three days. On the fifth day I got a suit. Stitched qualitatively, Nowhere stick out threads. Thank you very much! Recommend! Take it, you will not regret it.

Iluha Sicuriti (2020-10-25)

very nice...arrive. very safe pack...

Casadeweaver (2020-09-28)