Vroče Krpo Teksturo Jelena 3D Mehko TPU Magnetna Avto Primeru Za Apple iPhone XR Vgrajen Magnet Ploščo Primeru Za iPhone XR Pokrov

Oznake: film iphone zajema, coque ihone 7, ohišje za iphone xr z okrasnih, jelena stenske nalepke, plemena iphone primerih, , pokrov skladu iphone xr, iphine xs, iphone xr primeru magnet nik, essager iphone primeru magnet, hladilnik magnet ustvarjalne pes.

OPOMBA: Prosimo, preberite ga, preden ga položite bi, hvala!!!

1. Če vaše celotno naročilo znesek je manjši od $5.00, bomo brezplačna dostava preko 4PX Singapur Post OM Pro, BREZ sledenja za mala naročila (boste videli, parcela bivanja na Kitajskem, ne skrbi, ni tukaj).

Če želite, sledenje, ladijski promet način prosimo, izberite China Post Air Mail ali www.td-smartno.si Standardna Dostava ali ePacket ali DHL ali UPS, ampak to bodo porabili več denarja za prevoz.

2. Nobenega Spora prosim : Prosim, ne odprete spor v roku 60 dni (Brazilija 90 dni) , je nezaželen, recimo, da dober poslovni odnos, Hvala za vaše prijazne razumevanje.

a.Če Potrdite, Čas je kmalu, vendar ga še vedno niso prejeli vaše naročilo, prosimo, kontaktirajte me (da Bi Sporočilo ali pa Pošljite Sporočilo na Kupca), bom podaljša dobavni rok za vas.

b.Če se po 60 dneh (Brazilija 90 dni) še vedno ne prejemajo blago, prosimo, kontaktirajte me (da Bi Sporočilo ali pa Pošljite Sporočilo na Kupca), I bo celotno vračilo denarja za vas.

• Združljiv iPhone Model: IPHONE XR
  • Material: Krpo Tekstura Usnja+mehko TPU Silikon
  • Blagovna Znamka: mksup
  • Design: za Denarnice Primeru Telefon primeru Ajax Ajax Skal Nosorogovo Primeru Dual
  • Združljiv Blagovne Znamke: Apple iphone
  • Vrsta: za Mobilne Primeru, par Zaščitnik Casa Chaude Zajema Primere, Nalepka
  • Značilnosti: za ifone ihone primeru csse aiphon aphon csse par iphine aifone

Bought one sent another! The letters are not answered!

Danilo Boladao (2020-12-13)

спасибо