10 kos Kitara Roller Niz Ohišjih Montaža Drevo za Fender Strat Električno Kitaro, Bas Zamenjave Delov Chrome Nova

Oznake: bas electr, ford mustang fender, bridg tremolo, blatnik, poševnica kitara ženska, pokrov gibson, fender kitaro vratu, cobre kitara deli, electr kitaro, g string.

100% popolnoma nova in visoke kakovosti

Valjev zmanjšati stres na strune, ki omogoča kitara za bivanje v sozvočju več.

To tudi preprečuje obrabo in trganje na strune, ki ima za posledico daljši niz življenje.

Osnova je približno 6 mm (1/4") širok x 11,5 mm (7/16") dolge

Skupna višina vključno z roller je približno 12 mm

Valj širina je približno 10 mm

Valja premera približno 5 mm

Niz Širijo (center za center) je približno 7mm

Barva: Krom

10 x Chrome Roller Niz Dreves

Padec Ladijskega Prometa Storitev.

1.Ni omejeno parka za izpolnitev naročil na dnevni osnovi.

2.Za ZDA/CA /CA dostave hitrost je zelo hiter.

3.Prednost dostava,hitra dostava v 48 urah.

4.Ni na računu, ali receip ali promocijski materiali vključeni.

5.Podpora CSV/EXCEL ( večjih naročil) dropshipping. 1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli orderafter 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO ISSUEA VRAČILO ALI ZAMENJAVO za vas.NI IZJEM!

Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.td-smartno.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA ELEMENTE S

VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.td-smartno.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

• Številka Modela: Chrome
  • Vrsta: Drugo

Order arrived on schedule even before. Great item. As description. All ok great seller

Kateryna1984 (2020-12-31)

Fast delivery. Good quality. Thanks!

Elbuki32 (2021-01-15)