Magnetni Mini GPS Tracker Sledenje v Realnem Času Lokator Avto Anti-Izgubil Snemanje GSM GPRS Sledenje Naprava Podpira TF Kartice Mini

Oznake: avto gsm, avto internet, gp tracker, gps magnet, gt001, tracker vehicl, gole magnetni, tracker, magnezij magnetni, Realnem času.

GF07 Magnetni Mini Vozila GPS Tracker Glasovni Nadzor GSM GPRS Realnem Času, Avto, Tovornjak Napravo za Sledenje

Specifikacije:

Videz velikost: 3,5 cm*2.0 cm*1.4 cm (L*W*H)/1.38*0.79*0.55"

Polnjenje vhod: AC 110-220V 50/60Hz

Polnjenje izhod: DC 5.0 V 300-500mA

Pralni baterija: 3,7 V 400mAh Li-ionska baterija

Čas pripravljenosti: 12 dni

Delovni čas 4-6 dni

Širitev kartice: podpora za mini TF kartica

Neprekinjeno klic čas: 150-180 minut

Omrežni standard: GSM/GPRS

Temperatura skladiščenja: -40°C do +85°C

Delovna temperatura: -20 ° C do +55 ° C

Vlažnost obseg: 5%-95% brez kondenza

GPRS: Upload60, TCP/IP

Delovna napetost: 3.4-4,2 V DC

Pripravljenosti tok: približno 2,5 mA

Vključite glasovni nadzor tok: o 30mA

Klic tok: o 150mA

GSM položaja čas: 25 sekund

Frekvenčno območje: GSM 850/900/1800/1900MHz

Podprte države: Kitajska, Združeno Kraljestvo, Francija, Nemčija, Nizozemska, Italija, Španija, Portugalska, Brazilija, Danska, Rusija, Poljska, Turčija, Madžarska, Tajska, Grčija, Indonezija, Malezija, Vietnam, Mjanmar, Pakistan, Irak, Savdska arabija, Arabiji, Združenih državah amerike, Kazahstan, Zunanji Mongolija, Dubaj, itd.

Težave streljanja:

1. Gostitelj ne more biti povezani

A: morate vstaviti KARTICO sim telefon in ga vklopite, če želite telefon nastaviti, signal, tako da boste samo morali znova zagnati računalnik.Tudi, če telefona kartica ni na strežniku in bo tam ni signala.

2. TF kartica lahko deluje normalno

A: Najprej preverite, če je TF pomnilniška kartica je napačno.Če ni težav z TF kartice, jo lahko formatirate TF pomnilniško kartico in poskusite znova.

3. Ne more zaračunati

A: Za polnjenje, morate vstaviti GSM-kartice.Če kartica SIM ni, ga ni mogoče polniti.

4. Kaj je mojster telefon

A: telefon, ki ga uporabljate za spremljanje GPS tracker.

Posebna opozorila:

1. Ko tracker moč je nizka (pod 5%), prosim za polnjenje v času.Če je baterija v pomanjkljiva članice, za dolgo časa, bo to neizogibno povzroči globoko praznjenje baterije, ki vplivajo na učinkovitost baterije in življenje.V hudih primerih, baterije ne bo treba plačati ali ostanki.Če je ne uporabljate, prosimo, da baterijo napolnite do 60% -80%, izključite napajanje in nato shranite.Ko ni v uporabi dlje časa (več kot tri mesece), prosimo, polnjenje, redno za zaščito baterije.

Da bi bolje uporabiti ta stroj, pozorno preberite in sledite zgoraj, hvala.

2. Ta izdelek je omejeno na osebno varnost, anti-lost in anti-theft uporabo.To je strogo prepovedano, da ga uporabljate v nezakonite namene.Vse zakonske obveznosti, ki izhaja iz tega, bremenijo uporabnika.

1 x GPS Tracker

1 x Kabel za Polnjenje

1 x Uporabniški Priročnik

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če niste prejeli vašega naročila po 30 dneh od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO kupnino ALI ZAMENJAVO za vas.NI IZJEM!

Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.td-smartno.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Pokvarjena izdelki MORAJO BITI prijavljene in so se vrnili z originalno embalažo, če je to mogoče.Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.td-smartno.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

• Blagovna Znamka: VODOOL
  • Postavka Velikost: Mini
  • Ime Modela: GPS Tracker
  • Frekvenčni Pas: GSM 850/900/1800/1900MHz
  • GPRS: Upload60, TCP/IP
  • Življenjska Doba Baterije: 30 Ur & Up
  • Certificiranje: NOBEN
  • Out Power: DC5.0V 300-500mA
  • Velikost Zaslona: Pod 2 Cm
  • GPS Navigacija: 253185
  • Gps Modul: Da,
  • Vrsta GPS: GPS Tracker
  • Napetost: 5V
  • Posebne Funkcije: Internet Povezan

It came for a month, did not understand how it works, without housing, according to reviews something do not regret the device

Paulinhosp10 (2020-10-21)

Never arrived. Was delivered elsewhere.

Repytwjdf74 (2020-10-22)