Ženske Kvačkanje Plaži prikriti Plesti Long Beach tam kaftan Tunics za Plažo Kopalke prikriti Haljo Plage Tassel kopalke #Q451

Oznake: abaya dubaj, očesa sundress, kimono dolgo, sunfire, plaža prikriti ženska, Plaža kritje, EDOLYNSA, jersey cvetlični kvačkanje, plaža pareo, poletna uniforma ženske.

Prsi (cm) Pleče(cm) obseg Pasu (cm) Dolžina Rokav (cm) Dolžina (cm) Ena Velikost 94 40 - 20-32 118-130 "Velikost mearsured sami,

včasih ima nekaj napak, vendar vedno v okviru 3cm."

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parecl?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

• Fit: Ustreza večja kot običajno. Prosimo vas, da preverite ta trgovina je velikosti info
  • Starost: Starosti 18-35 Let
  • Blagovna Znamka: EDOLYNSA
  • Mladi Slog: Bohemian