5pcs Prava Predgrevanje Baterije Blister Polnilec 350mah 650mah 1100mah Predgrevanje O Pero Bud Dotik baterije 510 navoj pred toplotno baterije

Oznake: rdeča žica stroški, rdečo preprogo stroj, rdeča ženska tunika, rdeče krilo nakit, rdeče belo poncho, rdeča zirconic pin, rdeča plevela sliko, rdeče bela senca, redbull oblačila.

Specifikacije :

Zmogljivost baterije:1100mah/650mah/350mah

Napetost:3.4 proti-3,7 v-4.0 v

Barva:črna,nerjaveče jeklo,rdeča,modra,zlata,

Značilnosti:

-Velika zmogljivost baterije omogoča več vaping izkušnje brez pogoste polnjenje

-Dva klika, vnesite predgrevanje način,ki bo luč, dokler ne predgrevanje je končal, potem lahko vape

-Tri klike, da spremenite napetost 3,3 v, 3,7 v na 4.0 v

-Petih klikov za vklop/izklop naprave

1set Pakiranja :

1 x baterija

1 x usb polnilnik

1 x blister pack

Izdelek paket je 350mah, dejanska zmogljivost je potrebno, da so dobavljeni v skladu z naročilom, upoštevajte,

Sledenje

1.Sledenje podatkov je na voljo v 5 do 10 dneh po tem, ko smo ladjo iz.Lahko spremljate na spletni strani "17 track.net". 2.Obljubimo, da lahko dobite na parceli v obljubljeni čas.Ne skrbite, če paket ne unpate v nekaj časa.

Pošiljko

(1) UPS/DHL/EMS/HKEMS/FEDEX/HK post/TNT in tako naprej express (od vrat do vrat).

(2) Po zraku; Prosimo, izberite vašo priročen način dostave v skladu vaša podrobnosti, ki zahteva.

(3) dostava za popust je različna v različnih sezone in so odvisni različno težo; bomo izbrati najcenejši in najvarnejši način po vašem podrobno količinah.

Sledenje

1.Sledenje podatkov je na voljo within5-10 dni po tem, ko smo ladjo iz.Lahko spremljate na spletni strani "17 track.net". 2.Obljubimo, da lahko dobite na parceli v obljubljeni čas.Ne skrbite, če paket ne unpate v nekaj časa.

Vrne

1. Bomo poskušali naše najboljše, da služijo naši kupci.Vsi izdelki so pregledani pred odpremo, tako da, če niste zadovoljni z nakupom, si lahko izmenjujete predmete v 7 dneh in se boste morali obrniti nam v roku 24 ur od prejema vašega nakupa.

2. Vendar je kupec poskrbeti, da predmeti, ki se vrača v prvotno stanje.Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili, bo kupec je odgovoren za takšne škode ali izgube, in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.Povratne informacije

• Velikost: 18350
  • Nazivna Napetost: 3.4 proti-3,7 v-4.0 v