Novo mat poudarek zaslon / Motnega stekla rezervnih delov Za Nikon D3100 D3200 D3300 D3400 D5100 D5200 D5300 D5500 D5600 SLR

Oznake: glk monitor, nikon d50, nikon d610, ohišje projektorja, nikon d5100 majhne dele, d610 zaklopa, nikon d3500 lcd, d3100 lcd, nikon d5500 popravila, nikon d5100.

Elemente, ki bodo dobavljeni v roku 3 delovnih dni po prejetem preverjeno plačilo,vendar ponavadi naslednji delovni dan po plačilu,Element, bo poslana s priporočeno air mail sledenje storitve.Normalno,da bo trajalo 10-40 delovnih dni za dostavo.Kot vsi vemo,mednarodni ladijski promet čas je vedno pod nadzorom,še posebej carinski postopek je zapleten in nepredvidljiv,Vendar vam bo poslano takoj, ko bo mogoče,bomo ladja element v nekaterih biz dni, kot je obljubil v naš seznam.Po izdaji blaga,imeli bomo številko za sledenje Dodate vaš nakup izdelka.Če ne prejmete predmeta za dolgo časa,Prosimo preverite na vaši lokalni pošti ali pa nas kontaktirajte.Uvozne dajatve,davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.

Če imate kakršna koli vprašanja, se obrnite na nas po e-pošti.Bomo dobili nazaj, da boste čim prej.(prosimo, dovolite 1_2 delovnih dni za odgovore).Veseli smo, da odpravite težavo,prosimo, da se prepreči, da zapustijo Netural ali Negativne Povratne informacije in 1,2,3 nizko oceno.Šolanja, negativen ali nevtralen povratne informacije ni pomagalo odpraviti težavo.Če ste lahko zadovoljni z našo producst in naših storitev,prosim, pustite nas pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic,bi vam bili zelo hvaležni!

Nudimo našim strankam vith zagotovljena kakovost izdelkov in hitro storitev.Vsi deli so testirani, ki delajo dobro, preden odpremo.Če najdete napako na naš predmete,se prosimo obrnite na nas roku 7 dni od prejema izdelka.Če morate vrniti,prosimo, preverite, da potrdite postavko, ki ne dela in se obrnite na našo customer service zastopnik,nam podrobno problem.Potem bi dobili edinstven naslov za vrnitev.Sprejmemo samo v zameno za izvirni paket.Prosimo, preverite, ali element, ki nimajo umetnih sabotaže.

• Združljiv Blagovne Znamke: NIKON
  • Paket: No
  • Združljiv Fotoaparat Slog: DSLRs
  • Blagovna Znamka: goglibee
  • Številka Modela: D3100 D3200 D3300 D3400 D5100 D5200 D5300 D5500 D5600

Thanks for the fast delivery, the glass came up, everything works

Leon4you (2020-10-28)

Just perfect!!! I had tried another model and was very angry at the result. This one is perfect! The screen looks clean and focuses on a Thousand Wonders! I would definitely ask for it again! It comes very well packaged and protected, with bubble plastic and then in a rigid box. Great!! Very happy!

Angelacurrie (2021-01-26)