Krog Plišastih Mačka Postelja Mehka Dolgo PlushCute Dvojno Rabo Roza Krog Puhasto Gnezdo Nastavljiva Velikost Mucek Posteljo Pad Kavč Za Majhne Pse

Oznake: puhasto runo dog bed, raztegljiv kavč, starinsko usnjeni kavč, dolgo krog mačka, pes plišastih roza, pliš krog mačka igrače, jama hiše hišne, pes roza, deluxe puhasto dog bed, pliš žogo mačka.

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa sta pozdravila?Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: //global.cainiao.com/ ali www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.Naročilo in dostava 1. Prosimo, da konča svoje plačilo v roku 7 dni po dajanju vaše naročilo, ali da bo prekinil sistem samodejno.Prosimo, preverite, ali se naslov za dostavo in kontaktni podatki pravilni in popolni. 2. Kot običajno, bomo brezplačna dostava blaga, ki ste ga kitajska post air mail, prosim stik z nami prvič, če želite, da ladja po DHL, UPS, EMS, Fedex ali druge ladjarske družbe.Ocenjevanje in storitev 1.Če ste zadovoljni, prosim, naredite nam uslugo, da pustite 5 zvezdic postive povratne informacije po prejemu element. 2.Zavezujemo se, da bomo vaše popolno zadovoljstvo.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate preko www.td-smartno.si sporočil, če obstaja kakršen koli vprašanje.

• Funkcija: Dihanje
  • Je Pametno Napravo: No