MXHOBIC 5pcs/veliko Polnilnik za Polnjenje Vrata Flex Kabel Za iPad 2 3 4 5 zrak 6 air2 USB Dock Priključek, Trak za Nadomestne Dele

Oznake: iphone4 usb, 4 nami, 30 pin za, kabel ipad, cabo iphone 4, 30 pin na micro usb, 30pin apple, 30 pin ipad, 30 pin žice, 30 pin.

_____________________________________________________ 5pcs/veliko NOVIH Dock Priključek za Polnilnik za Polnjenje Vrata Flex Kabel Trak Za iPad 2 3 4 5 6 Nadomestni Del Brezplačna dostava _____________________________________________________ Tehnični podatki: 1. Novi nadomestni Deli za iPad2/3/4/5/6 . 2. Visoke Kakovosti,s Številko za Sledenje. 3. Preizkušen, enega po enega, preden odpremo, dela odlično. 4. Dostava v roku 48 ur po tem, ko potrdite plačilo. 5. Velika količina na zalogi. 6. Odlične poprodajne storitve. _____________________________________________________ Paket vključuje: 5 kos x ( Dock Polnjenje Vrata Flex Kabel za iPad2/3/4/5/6 ) _____________________________________________________ Naše Storitve: nudimo podporo na debelo,Prosimo, contect nas, če potrebujete več, vam bo dal Najboljši ceni na debelo.Prosimo, ne pozabite dodati nami za vaše Najljubše Trgovine seznamu,se bomo naložite nove izdelke !Splet: _____________________________________________________ O Ladijski:

. Postavke, bo poslana preko registrirani letalski pošti v roku 48 ur po prejemu plačila, očiščeno.

. Postavka dostava številko za sledenje bo svetoval za vas.Prosimo, da se obrnete na lokalni pošti po vaši pridobite številko za sledenje.

. Postavke, bo poslana preko Kitajske Post Air Mail ali na Švedskem Post, in približno 15-30 delovnih dni, ki jih lahko prejmete izdelka.Najprej obrnite na nas, če ne prejmete točko za več kot 30 dni.Hvala za vaše razumevanje.

. Čas dostave ob nakupu Lokacij, če izberete China Post Letalom,

. Podpiramo tudi hitro pošiljke za "EMS" "DHL" "UPS" (potrebujete dodatni stroški).

O Povračilu Stroškov:

. Vse naše izdelke, so bili preverjeni in pakirani v dobrem stanju.

. Če ne boste zadovoljni, ko boste prejeli vaš element, ga vrnite v 30 dneh za zamenjavo ali denar nazaj.

. Prosimo, da vse originalne predmete, nepoškodovano, v re-saleable pogoj za vračanje predmetov.Vrnitev pošiljke stroški kupca odgovornost.

. Obrnite se na nas, preden boste vrnili.

O Povratnih Informacij:

. Povratna informacija je zelo pomembno, da je www.td-smartno.si kupujejo izkušnje.Verjamemo, da boste lahko uživali v dobro kupca izkušnje z nami.Če ste zadovoljni z nakupom in naše skupno storitev, prosimo, vzemite si minuto, da pustite nas pozitivne povratne informacije s splošno Podrobna Prodajo Rating(DSR) 5-Star.

. Če naletite na težave, se o čemerkoli, vas prosimo, da nam pošljete poizvedbo in potrudili se bomo, da vam pomagajo rešiti to vprašanje.

. Če menite, vse insatisfaction, prosimo tudi vas prosimo, da nam sporočite, da nam drugo priložnost, da jo popravi preden se odločite, da zapustijo katerokoli nevtralne ali negativne povratne informacije.

O Plačilu:

. Mi bomo samo ladje elemente za dostavo naslov, ki ste ga potrdili z www.td-smartno.si, zato prosimo, potrdite, registriran naslov na www.td-smartno.si spletne strani točna.

. Morebitne uvozne dajatve ali pristojbine, ki so kupca odgovornost.Hvala vam za vaše razumevanje.

Pišite Nam:

. Delamo pomoč in odpravljanje težav, ves čas, odgovor bo treba storiti v roku 48 ur.Če ne boste dobili odgovor, se znova pošljite vaše sporočilo še enkrat.

. Prosimo, pišite nam prek www.td-smartno.si sporočilo

• Blagovna Znamka: MXHOBIC
  • Združljiv Blagovne Znamke: Apple iPhone