Primeru Zajema Pregleden Anti-Šok, ki Visi z Kabel Za Xiaomi Black Shark 3 5G 6.67 "(izbor-Barvno)

Oznake: blackshark 2 primera, black shark nadzor, black shark 3 pro primeru, huawei p 40 pro 5g, asus mobilni telefon, telefon x, black shark 3 pro, pocophone x3 pro, black shark 3 pro xiaomi, xiaomi black shark 3 dodatkov.

Anti-Shock pregleden obesek lupini primeru z Kordonskega za Xiaomi Black Shark 3 5G 6.67"

-Pregleden TPU primeru Toga , Ergonomsko in trajne.

-Trajne zunanji Material iz visoko gostoto TPU silikonski gel tako lahko Zaščitite pred praskami, udarci in tekočine.

-Z visoko kakovostnega najlona, vrvica, lahko zvečer Vaš pametni telefon V vratu, Tako da ne zdrsne off rokah.

-Zunanja oblika Anti-skid sistem, ki Zagotavlja maksimalni oprijem.

-Poln dostop do vse gumbov Brez izvleček iz tulec.

-Pošiljke, iz Španije

-Izdelek fotografija v oglasu je generična, samo mobilni model je določeno v naslovu oglasa, sam je prikazano.

• Združljiv Blagovne Znamke: Xiaomi
  • Model: Za Xiaomi Black Shark 3 5G 6.67"
  • Poreklo: ES(Izvora)
  • Vrsta: Opremljena Primeru