Ogljikovih Vlaken Za Alfa Romeo Giulia 2017 2018 2019 2020 ABS Plastike Co-Pilot Okrasni Pokrov Plošče Trim Za Levo Roko voznika

Oznake: ogljikov krajina, alfa romeo mito, alfa romeo giulia ogljikovih prestavi, obesek krajina, mito, Alfa, alfa romeo giulia carplay, črna krajina, alfa romeo, alfa stelvio ogljika.

Predmet Opremljanja: Primerni za Alfa Romeo Giulia

Pogoj:100% Čisto nov z opp vrečko v Polje Material: ABS Plastika Barva: ogljikovih vlaken Paket vključuje:1pc Narejen v ISO9001 Tovarne,dobre kakovosti in so bili izvažajo po vsem svetu Enostavno namestitev,uživajte DIY.Nazaj s 3M traku.Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kako lahko sledenje moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: //global.cainiao.com/ (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

• Zunanje Testiranje Certificiranje: ISO9001
  • Postavka Višina: 0inch