Baby Fantje Dekle Obleke Poletje T Shirt 2021 Novo Otrok Obleka Kratka Sleeved Bombaž Prugasta Swan Sonce Dekleta T-majice, Vrhovi

Oznake: barve na majica s kratkimi rokavi, liva majica s kratkimi rokavi, četrtletje majica s kratkimi rokavi, padel majica s kratkimi rokavi, saylor luna majica s kratkimi rokavi, visoka pet majica s kratkimi rokavi, romantični majica s kratkimi rokavi, vintage funky t srajce, oktobra majica s kratkimi rokavi, noja, majica s kratkimi rokavi.

Pozdravljeni!Dobrodošli v naši spletni trgovini!Kakovost je prvi z najboljšo storitev.Stranke vse so naši prijatelji.Modno oblikovanje, 100% popolnoma Nova in visoke kakovosti!Material: Bombaž, poliester Barva: Slika Barve Strešnik Velikost: 1 cm=0.394 palčni Velikost Prsi Dolžina 12M/80 52 cm 35 cm 2T/90 56 cm 38 cm 3T/100 60 cm 41 cm 4T/110 64 cm 44 cm 5T/120 68 cm 47 cm 6T/130 72 cm 50 cm je 2-3 cm razlika glede na ročno merjenje.Prosimo, preverite merjenje grafikon skrbno preden se odločite za nakup izdelka.Prosimo, upoštevajte, da rahlo barva razlika bi morala biti sprejemljiva zaradi svetlobo in zaslon.Kaj Boste Dobili: 1 x Moda Otroci T-Majice

Pošiljko 1. Vsi predmeti, ki bo urejena dostava v 1-6 delovnih dneh po prejemu plačila potrdijo. 2. Prosimo, preverite vaše podrobne naslov in kontaktno številko skrbno pred oddajo vašega naročila. 3. Smo ponavadi ponujajo China Post Registriranih Air Mail , epacket , Posti Finskem .Prosimo, da se obrnete na lokalni pošti po vaši pridobite številko za sledenje.Postavke, bo poslana preko Kitajske Post Air Mail, epacket in o 7-35 delovnih dni, ki jih lahko prejmete izdelka.Najprej obrnite na nas, če ne prejmete točko za več kot 50 dni.Politika vračanja Vrne ali zamenja v roku 30 dni od dobave datum.Zahteve: 1. Predmeti, ki jih prejmete v roku 30 dni od dobave datum. 2. Predmeti, ki jih prejmete nerabljeni, nepoškodovani in v originalni embalaži. 3. Vrnitev ladijski promet pristojbina se plača kupec.Če jih ne izpolnjuje o izdelku, prejetih od nas, prosimo, obrnite na našo customer service v najkrajšem možnem času.Pošljite nam številko za sledenje, ko ste se vrnili svoje predmete, bomo povračilo ali exchange, ko smo et vaše paket.Če je predmet, ki ste ga prejeli ni popolnoma pravilna, na naši spletni strani opisana in se ne prilegajo vas, potem si lahko izmenjujete za prave velikosti Ena velikost element, ki ne bo ustrezala vsem.Povratne informacije Smo tako ponosni prejme več pozitivnih povratnih informacij naših strank.Vaše zadovoljstvo je za nas zelo pomemben.Če niste zadovoljni z našimi element ali imate kakšne pomisleke, po prejemu to, PROSIMO, NE pišite NAM ZA REŠITEV .Zagotavljamo vam, vaše 100% zadovoljstvo.Nas kontaktirate, Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas preko TradeManager sporočilo ali E-pošto, vam bomo odgovorili v Roku 48 ur.Obljubimo, da bomo vedno odpravite vse težave za vas.Vaše zadovoljstvo je naš cilj.Hvala!

• Material: Bombaž
  • Ime Oddelka: Otroci