Jianzhan Kitajske Dinastije Song Slog Čaj Skodelico Porcelana Matcha Čaj Skledo, Modra Tenmoku Glaze Keramični Kungfu Čaj, Set

Oznake: vezi skodelice, al matcha čaj, matcha, kavni set, čopič matcha, tenmoku, kitajski vazi, umrl čaj, skledo čaj, vrč.

Vrste Opomniki:

Uporablja Tradicionalno Kitajsko in Song Dinastije je peč spremembe craftmenship, vsak del je seveda nastala v peči pod visoko temporature okoli 1300 stopinj, tako da vsak dela ni popolnoma enak, pls prosimo, dovolite majhna razlika, če vas moti to, pls prosim, da nas kontaktirate za pravi photoes, preden bi, hvala!Vzorec je seveda nastala v peči pod visoko temporature okoli 1300 stopinj, vzorec ni drawed na pokal, vzorec ne bi izginila za vedno, v nasprotju, če vi raba to teacup do nekaterih št.od časov, njen vzorec barve bi se spremenilo, to je fantastično.

Opisi: Pogoj :popolnoma novo Velikost : Slog 1: Ø 9.0 x 5.0 cm / Ø3.54" x 1.97" Stil 2: Ø za 8,8 x 5.5 cm / Ø3.46" x 2.17" Kapaciteta : 130 ml/4.4 oz se Uporablja bolj pogosto - Čaj, Matcha, Kava, Vino, Voda Klasično dekoracijo: Doma, v Pisarni, Klub, dnevna soba, Aperitiv, Kuhinja Colletable & Dragocen –Jianzhan je ne samo dnevno potrebne, ampak tudi vintage Obrti, Več uporabe in bolj visoko vrednost, gre z potrdilo.Eko-prijazni in Zdravje: notranja & zunaj glazure so naravno nastala pod visokim temporature v peči, ne za človeka moč.

Opise Artiklov :

Jianzhan je tea cup/sklede iz porcelana, pokrit z železno glaze imenuje Tenmoku glaze, in to je bilo značilno obliko.Znana je od Kitajske Dinastije Song(960-1279), v tistem času, jianzhan je uporabljal le za Kraljico in Plemenito.Naprej Maj 23, 2011, peči, gradnja in streljanje tehnologija je bila vključena v tretjo serijo mednarodnih nesnovne kulturne dediščine.V Sep.2017 BRICS Srečanje, Jianzhan so bili dani kot nacionalni darila za voditelje držav udeležbo na sestanku.

Jianzhan Vrednost 1. Jianzhan ima učinek mehčanja vode in žive vode, in izboljšati okus čaja; 2. Ohraniti toploto shranjevanje za dlje časa in izboljšanje alkalnost čaj, juha, zagotavlja boljši okus čaja.In lahko spodbuja in izboljša aromo čaja; 3. Ohranjanje in hrambo; 4. Sprememba barve po uporabi: čaj ali voda je imbibed za Jianzhan.Samo ne uporabljajte in obrišite s krpo,barva se spremeni drugi slog.

• Craftmanship: V obrti je bil podedoval od Song dinastije, nekaj človek lahko zdaj
  • Keramični Tip: Porcelan
  • Opis: Čaj Skodelico Porcelana
  • Oblika: Oblika
  • barve: modra
  • Vrsta: Skodelice Čaja
  • Blagovna Znamka: MOZHAN
  • Ime: Keramične Skodelice Čaja
  • Material: Keramični
  • Zmogljivosti: 130 ml/4.4 oz
  • Model: JZ191022-115
  • Velja splošno: Čaj, Matcha, Kava, Vino, Voda
  • Za Čaj: kamilica čaj,čaja chai latte,vse vrste čaja...
  • Tehnika: Pod Steklom
  • Funkcija: mehčanje vode, ohraniti toplejše, čaj bo boljši okus
  • Poreklo: kitajski lončenine tea cup/skledo
  • Uporaba: pitje, zbiranje, urejanje

Very nice, good quality, excellent and very impressive! Carefully packaged and delivered in order. I warmly recommend!

Anton Berezin 89 (2020-12-21)