Non-zložljiv Katana Rack Samuraji Meč Držalo, Stojalo Zaslona Zmaj Oblikovane Police za Steno Mount Meč Imetnik Home Office Dekor Obrti

Oznake: eko, retro polica dekor, dragon igrača, držalo za telefon, meč imetnik moški, han jian meč, moški shranjevanje rack, demon slayer kimetsu ne yaiba cosplay meč, etagere shranjevanje, doma dekor.

Non-zložljiv Katana Rack Samuraji Meč Držalo, Stojalo Zaslona Zmaj Oblikovane Police za Steno Mount Meč Imetnik 21.6cmx5.6cmx11.7 cm

Opis:

Kitajski zmaj je deified živali častili v Kitajski miti in legende.Navadno predstavljajo ugoden, in eden od najbolj predstavnik Kitajskega naroda tradicionalne kulture.Ta držala v Kitajski zmaj obliko želi dobro srečo v prihodnosti.

Značilnosti:

Narejen je iz visoko gostoto odbor smole in masivnega lesa.

Občutljivo oblikovanje in fine izdelave.

Primerna za gospodarstvo predmet, ki je 30 cm do 60 cm dolgo.

Dobro držalo za meč, nož, flavta ipd.

Lahko se uporablja kot velik okras doma.

Specifikacije:

Material: Visoko gostoto odbor(smolo in masivnega lesa)

Barva: Črna

Velikost: za 21,6 cm x 5.6 cm x 11,7 cm / 8.5" x 2.2" x 4.6"

Teža: 482g(pribl.)

Paket Vključuje:

1 x Držalo(meč ni vključena)

Opomba:

1. Prosimo, dovolite 1-3 mm napak zaradi ročnega merjenja.Hvala za vaše razumevanje.

2. Monitorji niso umerjeni enako, postavka barve prikazane v meniju fotografije lahko kažejo nekoliko drugačno od pravega predmeta.Prosimo, da pravega, kot standard.

O povratnih informacij, Če ste zadovoljni z našimi izdelki, Pls, da nam 5 Zvezdic Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo, da reši vsak problem in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.Mi vam bo dala pozitivne povratne informacije po prejemu plačila.Če ste nezadovoljni s svoje predmete, se prosimo obrnite na našo Customer Service.Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!Plačilo 1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.O ladijski 1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo. 5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 6. Če še niste prejeli pošiljko v roku, prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank! 7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo. 8. Smo prodajalec ni odgovoren uvoznih dajatev, kupec je odgovoren za to.Vse spore, ki jih povzroča to je nesmiselno. 9. BR kupec, prosimo, navedite cpf ali cnpj, bo bolje za vas, da se je bolj hitro.hvala za Vrnitev in Nadomestila 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.td-smartno.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

• Type3: Katana Stojalo Držalo
  • Uporablja Prostor: Dnevna Soba
  • Vrsto Namestitve: Nadstropje Vrsta
  • Številka Modela: Meč Imetnika
  • Vrsta: Kopalnica Police
  • Type2: Stojalo Zaslona
  • Material: Les
  • Št. od Stopnje: Enotni
  • Blagovna Znamka: Fdit
  • 1: Meč Imetnika
  • Uporaba: Drugo
  • Razvrstitev: Non-zložljivo Stojalo
  • Funkcija: Okolju Prijazno

Order came quickly, tracked, packed very well, thank you seller

Vjrajwadi (2021-01-30)

Blyskwiczna przesylka. Paczka dotarla po 6 dniach!! Stojak super! Ciezki i bardzo stabilny.

Coolman121 (2020-09-04)

I arrived earlier than I expected. I haven't put a sword on it yet, but I'm looking forward to it. Thank you very much!

Grandblue1998 (2020-10-04)

Delivery is fast, the quality is good.

Octoragn (2020-11-28)