60pcs 3 Velikosti Polstenja Igle Pin Orodja Set Iz Klobučevine Iz Volne Zatiči Z Lesenim Ročaj Volne Klobučevine Komplet orodij

Oznake: cvet volne, komplet za šivanje, broška nastavite pin, cardigan kvačkanje, polstenja volne set orodja, blokiranje priključnih žic pletenje, dežnik preja, big pletilne igle, komplet plesti, krog lesa.

HW0001823

Specifikacija:

Nove blagovne znamke

Material: železo

Velikost: S, M, L

Skupna dolžina: S (pribl. 79mm), M (cca. 86mm), L (cca. 91mm)

Količina: 60pcs (vsako velikost 20pcs)

Funkcija:

DIY orodja, se lahko uporablja neposredno za polstenja dela.

Najpogostejši polstenja igle, novice bistvenih orodij.

Oblikovanje in uporaba je zelo enostavno, udobno, da imajo, in enostaven za uporabo.

Kot nalašč za volno, non, tkane tkanine, preje ipd.

Po določitvi uporabo volne udarec igle poking navpično navzdol, da bi se izognili pojavu zlomljene in poškodovane igle.

Paket je vključeno:

60 x Igle za Polstenje

1 x Leseni Ročaj

Opomba:

Igle za prebadanje je potrošni element, uporabite dolgo časa, ne bo obrabo in trganje.

Igle potegnite je material, iz železa, če je ne uporabljate dlje časa, je najbolje, da bris malo olja.

Morate očistiti th e igle pred uporabo, saj obstaja nekaj olja na igle, ki se lahko zavarujejo ne oksida.

Prosimo, dovolite 1-5 mm napak zaradi ročnega merjenja.

Postavka barve prikazane v meniju fotografije lahko kažejo nekoliko drugačno na vaš računalnik, monitor, saj spremlja niso umerjeni enako.

EMS, DHL, FEDEX, UPS, ki so na voljo s popustom.

Vaše naročilo bo dobavljeno izhod preko Prodajalec Način Dostave Brez Številko za Sledenje in boste dobili

blaga znotraj 39-60 dni, prosimo, počakajte, da vaše paket potrpežljivo.

Če želite številko za sledenje, vljudno prosim plačati Kitajska Register Letalski Pošti, strošek.

Moveover, hitra dostava EMS, DHL, FEDEX, bodo porabili 5-15 delovnih dneh za vas, da svoje predmete, hvala.

Če ladjar ne ladjo iterms v vaši državi .

Pišite nam po e-pošti ali Ali TradeManager.Bomo poskušali naše najboljše, da vam pomaga !

Ste zadovoljstva in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našimi predmetov in storitev.

Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve,vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

Vašo spodbudo in podporo, ki je naše stalno naprej zagon.

Najlepša hvala!

Najboljše Želje!

• Uporaba: Pletenje
  • Vrsta: Šivalne Igle