85mm Nepremočljiva Marine Boat Gauge merilnik vrtljajev 8000 6000 vrt. / MIN vrt. / MIN Merilnik Z Uro Meter Morskih Tahometer 9V~32V Rdeča Osvetlitev

Oznake: foto tahometri, čoln vrt. / min, čoln števec, auto meter merilnik vrtljajev, zmagovalec, števec uro, NMEA2000, uro meter za dizelske, vrt. / min digitalni merilnik, tachomet.

Specifikacije:

* Osvetlitev Ozadja: Rdeča

* Ime:Merilnik Vrtljajev

* Delovna Napetost: 9~32V

* Določitev dimenzije: 85 mm

* Hitrost Razmerje: 1~300 nastavljiv

* Način delovanja: LCD-zaslon, steper motornih

* Uporaba:merilnik vrtljajev Merilnik primerni za Univerzalni Avto , Čoln

* Vrt. / MIN merilnik vrtljajev Merilnik Funkcija: Trenutno Tacho/vrt. / MIN in Uro

Prosimo, pozorni smo 2 model Tahometer Merilnik, ki Kaže Obseg: 0~8000 vrt / MIN 0~6000 vrt. / MIN

Značilnosti:

- Merilnik vrtljajev uporaba koračnih motorni pogon kazalec, natančen prikaz motorja vrt. / MIN, in z LCD-zaslon počistite zaslon uro.

- Primerna je za vse vrste vozil, spreminjanje, uporabo koračnih motorni pogon kazalec, natančen prikaz motorja vrt. / MIN, in z LCD zaslonu jasno prikaže uro, z navodili za visoko natančnost, ponovljivost in vsestranskost, zanesljivost in stabilnost, pogon In nadzor je relativno preprost in tako naprej.

Paket Je Vključeno:

1 x Kabel

1 x Tahometer

1 x Navodilih Lastniku

O Plačilu

* Sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive z varno plačilo postopek ali DEPOZITNI.

* Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

* Če ne morete preveriti takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

O Pošiljki

** DOSTAVA PO CELEM SVETU.

** Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

** Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se mora ujemati vaš naslov za dostavo.

** Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

** STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

** Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

Vrnitev & Vračilo

*** Ste 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

*** Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev.

*** Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.td-smartno.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

*** Mi bo kril vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

O Povratne Informacije

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

• hitrost razmerje: 1-300 nastavljiv
  • Postavka Višina: 0
  • Vrsta Izdelka: čoln tahometer
  • Feature2: 8000rpm tahometer Avto tahometer