B128 Primeru Za Sony Xperia XZ XZS Z5 C6 XP Flip Usnje + TPU Mehko Stojalo Pokrov Funda Za Sony X Uspešnosti XA Ultra F8332 E6683

Oznake: sony g8441 xperia xz1 kompakten, xz, sony x7 primeru, primer sony xperia 5 ii, primer sony xperia 10 ii, zadnji plošči, sm n960f, fotoaparat z5, baterija sony f8332, deli sony e6683.

-- 100% Čisto Nov Primeru -- Izdelani Iz Vrhunskih PU Usnja in Mehke Silikonske To Povezavo Podporo Primeru Telefon : 1.Za Sony Xperia XZ XZS F8332 5.2"inch 2.Za Sony Xperia Z5 E6683 E6603 E6633 E6653 5.2"palčni 3.Za Sony Xperia C6 / Xperia XA Ultra F3212 F3216 6" palčni 4.Za Sony Xperia XP X Uspešnosti F8131 F8132 5" - palčni

1. Originalni izdelek slike so na voljo za stranke.

2. Debelo/dropshipping tako podprta, prosimo da nas kontaktirate, če potrebujete več razsutem stanju ceno ali hitrejši dostava.

1. Prosimo vnesite vaše ime in priimek in popolni naslov, vključno z vaše Stanovanje Št., Ulica, Mesto, Regijo in Državo. 2. Zaradi kota, in luči, pravi predmeta barve se lahko nekoliko razlikuje od slike.vljudno prosim razumeti, hvala!Ruski Prijatelj, Bodite Pozorni, Prosimo, > > > Prosimo, izpolnite sprejemnik je polno ime zaradi nove politike ruske carinski koli nondelivery ne bi bil odgovoren, če naročnik ne zagotovi dovolj podatkov, pri izdelavi nalog.Hvala za vaše razumevanje.Glede Na Način Dostave >>> izdelek je brezplačna dostava za "China Post Navadne Majhne Paketni Plus" , ki ne more biti skladbo po parceli levo Kitajskem.Če potrebujete popolno sledenje , prosimo, izberite "China Post Registriranih Zraka Pošta" in dodajte denar za sledenje .

1. Če se kaj naredi, nezadovoljni in jezni, se obrnite na nas.Potrudili se bomo rešiti problem, dokler ga ne izpolnjuje. 2. Če ste zadovoljiti s točko, prosimo, dodajte naši trgovini najljubši seznam in pustite pozitivne povratne informacije (5stars) za spodbujanje nas! 3. Prosimo, ne puščajte koli negativna ali nevtralna povratne informacije ali odprete kateri koli spor, brez komunikacije z nami, verjamemo, da bomo lahko rešili problem za vas popolnoma na prijazen način !

• Vrsta: Denarnica Primeru
  • Kakovost: Vrh Kakovosti+++++
  • Design: Živali
  • Funkcija: Moda PU Usnje + Mehko TPU Stojalo Pokrov Z Režo za Kartico Funda Coque