Seksi Leopard Tiskanja Mozaik Stranka Klub Dolga Obleka Ženske Priložnostne Kratek Rokav Ulične Bodycon Obleke Urad Dama Vestidos

Oznake: neon obleko za ženske, velur ženska, špageti trak sundress, obleko pravi, cami obleko čipke, otroci klobuk, šal, obleko midi, involand, skakalec stranka, kombinezon v okrasnih.

1.Pošiljko Pošiljka bo urejeno v 1-5 dni po denar, je treba potrditi.Sledenje Podatkov bo zagotovljeno v 3-7 dneh po tem, ko izdelek je dobavljen. 2.Obvestilo Uvozne dajatve,davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred nakupom. 3.Vračilo kupnine Če niste prejeli vaš izdelek na koncu predvideni čas dostave,prosimo, obrnite na nas, da bi to rešili, preden odprete spora.Zagotavljamo vam, da ponovno pošlji blaga ali vračilo celotnega plačila, če ni podano v zagotovljenih dostave trajanje. 4.In smo tudi podporo Spusti-Dostava,lahko ustvarite naročila v mojo trgovino in izpolnite vaše stranke' naslov.Ob nakupu več kot 20 kosov, bom uporabo DHL poslal.Če uporabim DHL želite poslati, nato pa boste prejeli parcele v 5-7 dneh.Če količina nakupa ni standarda pošiljanje DHL, potem sem jo bodo poslali vam ga general logistics način.Običajno to traja več kot 3 tedne, boste prejeli paket. 5.Povratne informacije 1.Če niste zadovoljni z blagom(kakovost problem,velikost problem,materiala problem),vas prosimo, da preprosto obrnite na nas,vam bomo odgovorili v najkrajšem možnem času vam odlično rešitev. 2.Če vam je všeč naš izdelek,upam, da vam lahko nam s petimi zvezdicami.bi to pomenilo svetu, da nas, če bi lahko traja 1 minuto, da pomaga delež ljubezen zapusti nas pošten pregled :)

• Slog 1: Elegantna Obleka
  • Vzorec Tipa: Leopard