Yibosen 2020 Luksuzni Ženske Pametno Gledati 1.08"HD Srčni utrip, Krvni Tlak Zaslon Ozadje po Meri Stilsko Najboljše Darilo Smartwatch

Oznake: smartwatch, gledam ženske, doma smart, wach ženska lady, amazfit watch, pametno gledati ženske, iwow26, pametno gledati, sem whatch, ženske po meri watch.

Parametri:

1.CPU:Realtek8762C.

2.Sistem združljiv za: iOS, Android 4.0 8.0 in več.

3.ROM:64MB.

4.Zaslon vrsta:IPS TFT.

5.Velikost zaslona:1.08 polni, zaslon na dotik,popolna velikost za ženske in deklice.

6.Bluetooth 5.0:BT5.0,Bolj stabilno in hitro povezavo Bluetooth

7.Baterija kapaciteta:150mAH,delovni čas približno 3-5 dni.čas pripravljenosti približno 20 dni.

8.Nepremočljiva ravni:IP67,Prosimo Opomba:Prosimo, ne nosijo svoje gledanje na kopanje, potapljanje ali da vročo kopel,da bo škoda chip smart gledati!

9.Pametno gledati Podpora za Jezik:Kitajski, Tradicionalni Kitajski, angleški, nemški, korejski, španski, Japonski, francoski, ruski, arabski, ukrajinski, italijanski, portugalski.

Značilnosti:

1.Hitro Preverite vaše Fitnes Status:

Barvit Zaslon omogoča, da vidite, koliko časa jasno, tudi pod soncem.Skladbe vaše korake, razdaljo, porabo kalorij, kalorije, srčni utrip, krvni tlak, koncentracija kisika v krvi,spanje sledenje; in snemanje podatkov tako v pametni App in gledal.To je vaš fitnes Spremljevalec

2.Delo Preko Vaša Pričakovanja:

Enostavno, če se želite seznaniti z napravo.Pravočasno sinhronizira dohodne ID klicatelja, SMS vsebino, aplikacija push obvestila (na primer Facebook, Twitter, WhatsApp).Si lahko preberete sporočila in zavrne telefon.To je vaše delo partner

3.Več športnih načinov:

hoja, tek, kolesarjenje, plavanje, pohodništvo, košarka, badminton, namizni tenis, nogomet.

4.Široka kompatibilnost:

To je pametno gledati lahko podpirajo večino android in ios telefonov(Bluetooth 5.0, Android in iOS 4.0 8.0 in več).Tako kot za iPhone, Samsung Galaxy, Samsung Note, za Sony, HTC, Huawei, Xiaomi,Xiaomi POCO X3,ZTE, Lenovo, Nasprotnega itd.

5.Življenjska Doba Baterije.

-180mAh litijevo baterijo, povprečna uporaba časa je 3-7 dni, glede na uporabo.

6. Odlično Tekmo

-Kot nalašč Velikost:1.08 cm.To gledanje je zelo nežno in elegantno,to je kot nalašč za ženske in deklice.

7.Ženske posebnosti:

-To je pametno gledati lahko snemanje in sledenje ženski fiziološke cikla,to je vaše življenje pomočnik.

8.Prihajajo z dodatno zapestnico.

-Zlato uro, ki prihajajo z dodatno roza zapestnica,Srebrno watch prihajajo z dodatno srebrno silikonski trak,Črno gledam prihajajo z dodatno črno silikonsko zapestnico.

Package seznam:

• Vrsta: Na Zapestje
  • Zmogljivost baterije: 120-180mAh
  • Združljivost: Vsi Združljivi

Good afternoon,! Still not yet used not evaluate, so use back to inform

Nhungsaephan (2020-12-17)